درباره ما

درباره شرکت

شرکت سرام نگار در سال 1371 با هدف تولید کاشی تزئینی و پخت سوم در شهرصنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه تأسیس گردید. این شرکت پس از گذشت چند سال تجربه موفق، به یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی پخت سوم کشور مبدل شد.

در راستای آینده نگری شرکت و با توجه به بازخورد بازار مبنی بر کمبود محصول تخصصی کاشی دیوار، برنامه ریزی های لازم جهت راه اندازی واحد تولیدی کاشی دیوار را نمود.

در گام نخست در سال 1391 با چشم انداز تولید سالانه دو میلیون مترمربع کاشی دیوار از نوع دو پخت، نسبت به تأمین مقدمات، توسعه شرکت، خرید ماشین آلات و تجهیزات مدرن ایتالیایی اقدام نمود.

در سال 1396 با تغییر در مالکیت و ایجاد سیستم نوین مدیریتی، هدف خود را برای ظرفیت تولید بالا، تنوع در محصولات و رسیدن به استاندارهای جهانی پایه ریزی نمود. این مهم، در سال 1398 با پشتوانه ی دانش و تجربیات ارزشمند جمعی از مهندسان و متخصصان با تولید ابعاد متنوع تر و افزایش میزان تولید به دو برابر (سالانه چهار میلیون متر مربع) محقق گردید.

روند کاری گروه سرام نگار

این مجموعه با توجه به نیاز بازار و همچنین تکمیل سبد محصولات، با بهره گیری از تکنولوژی و فناوری روز دنیا برای تولید محصولات پرسلانی اقدام نموده است که این هدف جاری به فضل الهی و کوشش پرسنل تا پایان سال 1400 محقق می گردد.